KURUMSAL BİLGİLERİMİZ
Bilgi, birikim ve tecrübe ile kurulan ÇINAR YAPI DEKAROSYON, Ev tadilatından ofis tadilatına, seramik işlerinden asma tavan işlerine kadar her türlü yapı dekorasyon hizmeti vermektedir. Firmamız işlerinizi en kısa süre içerisinde minum maliyet ve profesyonel işçilik ile teslim etmektedir. ÇINAR YAPI DEKAROSYON olarak en büyük prensibimiz, dekorasyon alanında müşteri ile yapı ustası arasında kurumsal bir bağ oluşturmak, konusunda uzman teknik ekibimizle akılcı projelerimiz ve yüksek kaliteli üreticilerden tedarik ettiğimiz ürünlerle buluşturmaktır. Kurulduğumuz günden bu yana uygun fiyat ve uygulamalı model ve tasarımlarla müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Başlıca ilkelerimiz; güven, kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. ÇINAR YAPI DEKAROSYON olarak daima "Maksimum Hizmet-Minimum Fiyat" ilkesiyle hizmet sunmaktan mutluyuz. Sizleri de "Doğru Tercih"i yaparak bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ
Yapılan değerleme ve danışmalık çalışmalarında, Bağımsızlık, Tutarlılık, Objektiflik, Dürüstlük ve Gerçeklik unsurlarını kullanarak, Titiz, Özverili, Hızlı, Güvenilir ve Kaliteli hizmet sunar, gerçek ve tüzel kişilerin hak ve özgürlüklerine saygılı yaklaşarak etik kurallar çerçevesinde verdiği hizmette en iyi katma değeri sağlamak.

MİSYONUMUZ
Yurt sınırları içerisinde Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına uyarak, hizmet verdiği ve hizmet aldığı tüm sektörlerde elde ettiği güveni, bağımsızlığı, mesleki beceriyi ve kaliteyi sürekli artırarak değerleme hizmeti sektöründe sürdürülebilir bir memnuniyet sağlamak.

İnşaat Yapı

Montalama, ısı izalasyonu, tesisat, alçı dekorasyon, bina içi ve dışı boyama

Devamı

İç Dekorasyon

Alçıpan, Kartonpiyer, Asma tavan, Bölme duvar, Alçı kemer, Duvar kağıdı, Tv ünite, Kalebodur

Devamı

Emlak

Doğru fiyat, doğru Yatırım ile müşterilerimizin en kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını sağlamak

Devamı
 

Bizi takip edin

  • Facebookta Paylaş    
  • Twitter da Paylaş